Navigace
Domů
Články
Ke stažení
Diskuzní Fórum
Kalendář akcí
Odkazy
Kontaktujte nás
Galerie fotek
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 17
Nejnovější člen: mirek jemelka
Vítejte
Vítejte na našem webu
Halový turnaj v Tovačově
NovinkaV sobotu 24.2. se starší žáci účastnili v rámci zimní přípravy halového turnaje v Tovačově. Pořadatelům se původně přihlásilo sedm týmů, ale z důvodu nemocí se turnaj konal za účasti pěti týmů. Hrálo se systémem ,,každý s každým“ dvoukolově a hrací doba byla stanovena na 1x13 minut.

Výsledky našeho týmu:
1.KOLO

FC Želatovice – 1.FC Olomouc 1 : 1
Gól : Sehnálek
V prvním utkání jsme nastoupily proti týmu děvčat, která nás překvapila svou bojovností. Než tým zjistil, že nemůže hrát v rukavičkách, prohrávali jsme 0:1. Závěrečný tlak pak přinesl alespoň vyrovnání.

FC Želatovice – Sokol Slavonín 1 : 3
Gól : Sehnálek
V úvodu jsme byli aktivnější a dostali se do vedení. V dalším průběhu jsme několikrát chybovali a soupeř nás trestal.

FC Želatovice – FC Beňov 4 : 0
Góly : Gardián 2, Sehnálek 2
Další utkání, kdy převaha v poli znamenala jasné vítězství.

FC Želatovice – TJ Sokol Tovačov 0 : 0
Bohužel v tomto utkání jsme byli lepším týmem, ale nedokázali proměnit žádnou z vypracovaných šancí.

2.KOLO

FC Želatovice – 1.FC Olomouc 0 : 0
Ve druhém utkání s děvčaty jsme byli lepším týmem, ale soupeř měl výbornou gólmanku.

FC Želatovice – Sokol Slavonín 2 : 2
Góly : Cagaš M., Rychlík D.
V dramatickém utkání s vítězem turnaje jsme po gólu Marka Cagaše zaslouženě vedli. Soupeř pak v dalším průběhu dvěma góly, vývoj utkání otočil, ale v hektickém závěru se nám podařilo alespoň vyrovnat.

FC Želatovice – FC Beňov 6 : 0
Góly : Gardián 2, Sehnálek 2 , Cagaš M. Rychlík D.
Slušný výkon a zasloužené vítězství. Pravdou je, že naše konto nemuselo zůstat čisté, neboť se soupeři naskytla po faulu, možnost penalty, ale Marek Navrátil předvedl pěkný zákrok a penaltu Jirkovi Hrbasovi, který na podzim oblékal náš dres, chytil.

FC Želatovice – TJ Sokol Tovačov 1 : 1
Gól : Sehnálek
V posledním utkání jsme potřebovali zvítězit, abychom odsunuly děvčata z Olomouce na třetí místo. Bohužel se nám to nepodařilo, i když gólových příležitostí jsme k tomu měli dostatek.

Naše bilance:
FC Želatovice 8 2 5 1 15 : 7 11 bodů

Pořadí turnaje:
1. Sokol Slavonín 19 bodů
2. 1. FC Olomouc 12 bodů
3. FC Želatovice 11 bodů
4. TJ Sokol Tovačov 8 bodů
5. FC Beňov 3 body

Náš tým odehrál turnaj v sestavě(v závorce góly) : Navrátil M. – Rychlík D.(2), Cagaš M. (2), Gardián(4), Sehnálek(7) – Schröpfer, Král Z., Koláček, Haluzík
Halový turnaj v Tovačově
NovinkaV sobotu 25.2.2017 sehrajeme v rámci přípravy další halový turnaj v krásné hale v Tovačově. Hrajeme systémem každý s každým, 1 x 13 minut. Našimi soupeři budou družstva Slavonín A a B, Tovačov A a B, Beňov a 1.FC Olomouc.

Doprava na turnaj je individuální, sraz v hale TJ Tovačov stanovil trenér na 8:15 hodin. Předpokládaný konec turnaje a vyhlášení výsledků je kolem 14:30 hodin. Nezapomeňte na sálovou obuv a chrániče. Pokud máte problém s dopravou, obraťte se na trenéra, pomůže Vám ji zajistit.
Program na únor
Po jarních prázdninách se opět zapojíme do halové a nově i venkovní přípravy na naše mistrovské soutěže. Termíny tréninků jsou v kalendáři akcí, začátek úterních venkovních tréninků je v 16:30 hodin, páteční halové tréninky standardně v 19.15 hodin.

V sobotu 25.2.2017 sehrajeme halový turnaj v Tovačově, podrobnosti včas sdělí trenér.
Úspěšný víkend starších žáků na halových turnajích
NovinkaTrenér starších žáků Petr Caletka mohl po náročném víkendu pochválit svoje borce, kteří se zúčastnili dvou halových turnajů a oba vyhráli.

Po pátečním tréninku se starší žáci v sobotu 28.1. účastnili halového turnaje v rámci zimní ligy mládeže, pořádané OFS Přerov. Osm týmů hrálo systémem ,,každý s každým“ a hrací doba jednoho utkání byla stanovena na 1x12.minut.

Výsledky našeho týmu:
FC Želatovice – Union Lověšice 4 : 0
Góly : Sehnálek 3, Piska
Solidní výkon na první utkání a zasloužené vítězství.

FC Želatovice – FK Kozlovice 0 : 0
I přes bezgólovou remízu nutno přiznat, že soupeř byl o něco lepším týmem. Výborný výkon podal náš gólman a nejmladší hráč týmu Patrik Antoniazi.

FC Želatovice – So Horní Moštěnice 0 : 0
Ani tentokrát se nedá říct, že bychom byli lepším týmem, ale oba gólmani byli neprůstřelní a tak utkání skončilo další bezgólovou remízou.

FC Želatovice – So Tovačov 1 : 0
Gól : Sehnálek
Protržení střeleckého půstu a zasloužené vítězství.

FC Želatovice – FC Beňov 3 : 0
Góly : Piska 2, Sehnálek
Po celé utkání jsme byli lepším týmem a dokázali se prosadit i gólově.

FC Želatovice – TJ So Soběchleby 3 : 0
Góly : Sehnálek 2, Piska
V úvodu utkání jsme šli rychle do dvougólového vedení. Vítězství pak závěru zpečetil Tomáš Sehnálek třetím gólem.

FC Želatovice – FKM Opatovice-Všechovice 1 : 0
Gól : Piska
V posledním utkání jsme šli opět rychle do vedení a jednogólový náskok uhájili.

Pořadí turnaje :
1. FC Želatovice

2. FK Kozlovice
3. Sokol Horní Moštěnice
Náš tým odehrál turnaj v sestavě (v závorce góly) : Antoniazi P. – Zbořil, Rychlík D., Lysák R., Sehnálek (7), Piska (5), Koláček, Haluzík
Nejlepším kanonýrem turnaje se stal Tomáš Sehnálek se sedmi přesnými zásahy.


Halový turnaj v Troubkách.
Po sobotním vítězství v zimní lize mládeže, se starší žáci v neděli 29.1. účastnili dalšího halového turnaje, pořádaného Unionem Lověšice ve sportovní hale v Troubkách. Sedm týmů hrálo systémem ,,každý s každým“ a hrací doba jednoho utkání byla stanovena na 1x12.minut. Zpestřením bylo, že se za nerozhodného stavu kopali tři penalty a vítězný tým této dovednosti si připsal do tabulky bod navíc. Museli jsme udělat dvě změny v sestavě, neboť jsme nemohli tentokrát počítat s účastí mladších žáků Roberta Lysáka a gólmana Patrika Antoniaziho. Bohužel z našich řad nebylo z důvodu nemocí, kým tyto hráče nahradil a tak nám pomocnou ,,ruku“podali kluci z Kozlovic a to gólman Marek Ocelka a Lukáš Bartůněk.

Výsledky našeho týmu:
FC Želatovice – Union Lověšice 0 : 0 p.k. 3 : 2
První utkání se nám příliš nevydařilo, ale bod navíc nám zajistilo vítězství v penaltovém rostřelu.

FC Želatovice – Dub nad Moravou 2 : 1
Góly : Rychlík D., Sehnálek
Po celé utkání jsme byli aktivnějším týmem a zaslouženě zvítězili.

FC Želatovice – FK Brodek u Prostějova 1 : 1 p.k. 6 : 5
Gól : Piska
Do utkání jsme vstoupili aktivně a brzy vedli gólem Vojty Pisky. Minutu před koncem soupeř vyrovnal a tak o bodu navíc pro náš tým rozhodly penalty.

FC Želatovice – FC Hněvotín 3 : 0
Góly : Rychlík D., Piska, Bartůněk
Výborný výkon a zasloužené vítězství.

FC Želatovice – TJ Mrlínek 2 : 1
Góly : Rychlík D., Piska
Brzy jsme vedli 2 : 0 a kontrolovali hru. Soupeř snížil až v samotném závěru.

FC Želatovice – SK Rusava 2 : 1
Góly : Sehnálek , Haluzík
Před posledním utkání bylo jasné, že nás nikdo bodově nedostihne, ale i tak kluci vydolovali poslední zbytky sil a zaslouženě zvítězili jak v tomto utkání, tak i v celém turnaji.

Pořadí turnaje :
1. FC Želatovice

2. Dub na Moravě
3. Union Lověšice
Náš tým odehrál turnaj v sestavě (v závorce góly) : Ocelka– Zbořil, Rychlík D.(3), Bartůněk (1), Sehnálek (2), Piska (3), Koláček, Haluzík (1)

Kluci blahopřejeme, byl to skvělý víkend a výborná příprava na jarní kolo Krajského přeboru starších žáků Olomouckého kraje.
Fotbalový víkend
NovinkaČeká nás pěkně náročný přípravný fotbalový víkend :

V pátek proběhne jako obvykle trénink v hale od 19.15 do 20.30, abychom se na víkend trochu rozehřáli ...

V sobotu 28.ledna 2017 se naši borci zúčastní v tenisové hale v Přerově turnaje pořádaného OFS Přerov pro starší žáky - začátek turnaje a sraz přímo v tenisové hale trenér stanovil na 8.00 hodin. Hraje se 1x12 minut, každý s každým a našimi soupeři budou družstva TJ S. Tovačov, TJ So Soběchleby, FC Beňov, TJ Union Lověšice, TJ S. Bělotín, TJ S. Horní Moštěnice a FK Kozlovice. Předpokládaný konec turnaje v 15 - 15:30 hodin.

V neděli 29.1.2017 se přesuneme do haly v Troubkách, kde trenér stanovil sraz v 7:30, protože hned v 8 hodin hrajeme první zápas turnaje. Opět se hraje systémem každý s každým, 1x12 minut a našimi soupeři budou družstva TJ Uninon Lověšice, Dub nad Moravou, TJ So Brodek u Prostějova, FC Hněvotín, SK Rusava a TJ Mrlínek. Předpokládaný konec turnaje do 15:00 hodin.

Pokud budete někdo mít problém s dopravou, kontaktujte prosím trenéra p.Caletku, pomůže Vám s její organizací.Halový turnaj v Tovačově
NovinkaV sobotu 19.11.2016 jsme vyrazili na halový turnaj starších žáků v Tovačově, utkali jsme se především s družstvy z krajského přeboru starších žáků Olomouckého kraje. Hrálo celkem 9 družstev, systémem každý s každým po 13 minutách. I tak jsme hráli od 8 do 17 hodin.

Turnaj se nám zpočátku dařil (potkali jsme v rozlosování se slabšími soupeři), ale poslední 3 zápasy jsme prohráli a skončili jsme celkově na 6.místě.

Několik fotografií z turnaje najdete ZDE , buďte však tolerantní, sport se v hale fotografuje jen velmi složitě ....
Mistrovský zápas se Šternberkem - doma
NovinkaNa domácím hřišti jsme za pošmourného až deštivého počasí na posledním kole podzimní části soutěže přivítali v neděli dne 6.11.2016 sousední družstvo z tabulky krajského přeboru starších žáků - Šternberk.

Sešla se nám téměř celá sestava, doplnění o 3 mladší žáky nám umožnilo zajistit si střídání a hoši byli natěšeni, že získají v posledním kole potřebné tři body.

První poločas tomu napovídal, soupeře jsme tlačili na jeho polovině, on odpovídat rychlými protiútoky a naši borci bojovali jak mohli. V 19.minutě jsme kopali přímý kop, který soupeřův brankář neudržel v rukavicích a vedli jsme 1 : 0. Poločas skončil tímto výsledkem a po přestávce jsme se pokoušeli své malé vedení zvýšit. Souhra ne vždy fungovala jak měla, soupeř se snažil za každou cenu vyrovnat. V 53 minutě kopal soupeř roh, naše obrana při zpracování míče trochu zazmatkovala a soupeř dopravil míč do naší branky - bylo vyrovnáno 1 : 1. Zápas skončil tímto výsledkem a šlo se na penalty. Bohužel našim borcům to dnes nesedlo, z 5 střel jsme jen dvě proměnili, zatímco soupeř dal čtyři a radoval se z dodatečného bodu.

Několik fotografií ze zápasu najdete ZDE

Po podzimní části soutěže přezimujeme na 12.místě tabulky a budeme se připravovat na jarní část.

Zimní příprava proběhne jako obvykle v tělocvičně na K.Kouřílka (stejně jako loni), vždy v pátek od 19:15 do 20.30. V případě neúčasti se prosím omluvte u trenéra p. Caletky.

V sobotu 19.11.2016 sehrají naši borci přípravný turnaj v Tovačově, podrobnosti včas trenér rozešle SMS.
Mistrovský zápas s Lošticemi - doma
NovinkaNedělní ráno 16.10.2016 na našem hřišti přivítalo soupeře z Loštic. Soupeř byl na posledním místě tabulky, naši borci jen o pár míst před ním, vypadalo to na vyrovnaný zápas.

Jestli mám zápas k něčemu přirovnat nebo ho nějak popsat tak to byl zápas zmařených šancí. Naši borci většinu hrací doby hráli na polovině soupeře, tlačili na něj a vypracovali si řadu brankových příležitostí. Dokonce jsme kopali i penaltu, ale nedali ... Až v 17 minutě jsme se z přímého kopu ujali vedení, které nám ale vydrželo jen 3 minuty, kdy soupeř z ojedinělého útoku, při kterém obrana udělala chybu, vyrovnal. Kdyby ale poločas skončil 4 : 0, tak by se tomu asi nikdo nedivil. Ve druhém poločase to probíhalo úplně stejně - naši borci nastěhovaní na polovině soupěre, několik zmařených vyložených brankových příležitostí a až v 62 minutě opět z přímého kopu jsme se ujali vedení a vypadalo to, že zápas dovedeme do vítězného konce. Ojedinělý protiútok, chyba obrany a o 3 minuty později bylo opět vyrovnáno. A to jsme i ve druhém poločase neproměnili alespoň další 4 vyložené brankové příležitosti, naši borci se netrefili ani ze dvou metrů ... Domácí se nastěhovali v posledních minutých před hostujícího brankáře, už ho ale nedokázali překonat. Po poločase 1:1 skončil zápas v normální hrací době 2 : 2 a kopali se penalty. V těch se našim borcům nedařilo a prohráli na ně. S jedním získaným bodem se naše postavení v tabulce nezměnilo ...

Několik fotografií ze zápasu najdete ZDE

Příští zápas sehrajeme v neděli 23.10.2016 v Olomouci-Slavoníně. Začátek zápasu je ve 14:30 hodin, sraz na hřišti soupeře stanovil trenér na 13:45 hodin, doprava individuální, dle možností rodičů.
Mistrovský zápas s Němčicemi nad Hanou - venku
NovinkaSobota 8.10.2016 a po 14-ti denní pauze nás čekal soupeř Němčice nad Hanou na jeho hřišti - to asi nebude příliš pozitivní vzpomínka v rámci letošního ročníku Krajského přeboru starších žáků.

Soupeř do zápasu postavil 11 urostlých borců, kteří naše hráče převyšovali po fyzické stránce - a tou fyzickou stránkou především nás tento soupeř přejel - po poločase 4 : 0 nás ve druhé polovině zápasu dorazil na 8 : 0 a nebylo příliš o čem diskutovat.

Další zápas sehrajeme na domácím hřišti v neděli 16.10.2016, kdy na domácím hřišti přivítáme poslední družstvo letošní soutěže z Loštic. Zápas začíná v 10:45, trenér stanovil sraz na domácím hřišti v 10:00 hodin. Přijďte naše borce povzbudit, budou to potřebovat ...
Mistrovský zápas s Konicí - venku
NovinkaMlhavé, chladné ráno v neděli 25.9.2016 nás provázelo při nástupu do autobusu směr Konice, kde jsme měli sehrát další kolo krajského přeboru starších žáků. Hratelný soupeř ze spodních pater tabulky a téměř celá soupiska v autobuse dávala naději, že uhrajeme další body v podzimní části soutěže. Na rozdíl od minulých let se v Konici nehrálo na umělce, ale na trávě.

Soupeř postavil do zápasu pěkně urostlé borce a zejména obrana převyšovala naše hráče o hlavu - bylo jasné, že silově bude mít soupeř zřetelně navrch, někteří hráči vypadali výškově na jinou soutěž .... Když naši borci začali hrát, nestačili jsme se divit - málo pohybu, nepřesnosti v rozehrávce, nedůrazné zpracování míče a řada individuálních chyb - vypadalo to, že každé družstvo hraje jiný fotbal - v poločase jsme prohrávali 5 : 1 a celý zápas jsme prohráli 7 : 2.

Tentov víkend máme volný los, takže máme 14 dnů na konsolidací mužstva, procvičení herních návyků a přípravu na další zápas, který sehrajeme až v sobotu 8.10. na hřišti soupeře - Němčic nad Hanou. Začátek zápasu je v 11.45 hodin, doprava individuální, trenér stanovil sraz na hřišti soupeře v 11:00 hodin.
Mistrovský zápas s Viktorií Přerov - venku
NovinkaV poslední době se nám nějak nedaří - ať již v důsledku výpadků hráčů základní sestavy v důsledku zranění či nemocí a nebo proto, že narážíme na silnější soupeře. Ve vloženém kole 21.9.2016 jsem vyjeli na hřiště soupeře - Viktoria Přerov "B" do Lipníku nad Bečvou. Při pohledu na soupisku soupeře nám to jako "B" družstvo nepřipadalo - minimálně polovina hráčů byla z "A" mužstva, které hraje nejvyšší žákovskou soutěž - ale to se dalo čekat - naši borci i kluci z Viktorky se dobře znají, jsou často spolužáky nebo spolu dříve hráli v jednom družstvu a viktoriáni se chtěli předvést ...

Výsledek tomu také odpovídal - po poločase 3:0 jsme prohráli až příliš krutě 8:1 a opět klesli v celkové tabulce soutěže, tentokrát až na 11.místo.

Několik fotografií ze zápasu najdete ZDE, ale moc jich není, nebyly dobré světelné podmínky.

Ve čtvrtek máme standardní trénink a v neděli 25.9.2016 sehrajeme další mistrovský zápas na hřišti soupeře - tentokrát v Konici. Jedeme společně s mladšími žáky autobusem, odjezd je v 6:30 od hřiště v Želatovicích, zastávky pak na Želatovské ulici, u Pivovaru a na Velké Dlážce - podrobnosti sdělí trenér na tréninku. Začátek našeho zápasu je v 10:30 hodin, pokud pojede někdo z hráčů individuálně, měl by být v Konici v 9:45 hodin. Přejeme našim borcům, ať jim to tentokrát vyjde lépe ...
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

13/07/2016 12:47
V kalendáři akcí je doplněn rozpis zápasů na podzim 2016.

24/09/2015 08:28
Doplněno hodnocení trenérem za zápasy v Lošticích, Šternberku a v Černovíře.

22/05/2015 20:28
Doplněno i hodnocení zápasu se Zábřehem a Černovírem

21/05/2015 21:23
Doplněno hodnocení zápasu s Velkými Losinami a s Lipníkem nad Bečvou.

11/04/2015 21:19
Odložený zápas s Velkými Losinami sehrajeme ve čtvrtek 7.5.2015 - podrobnosti v kalendáři akcí.

24/02/2015 08:30
V kalendáři akcí najdete rozlosování Krajského přeboru mladších žáků na jaro 2015 a termín Memoriálu LN a VZ.

22/03/2014 18:38
V Kalendá?i akcí najdete rozpis mistrovských zápasů pro podzimní ?ást Krajského p?eboru mladších žáků 2014/2015 a rozpis trénínků.

03/11/2013 20:29
Ahoj Franto, nemá být ten halový turnaj 15. ale 12. (prosinec)? Píšeš listopad. Ir?a

19/08/2013 10:20
V kalendá?i akcí najdete rozpis treninků i zápasů na podzimní ?ást sout?že.

27/04/2013 18:47
Na NEJ TV b?ží šot na nábor fotbalistů - najdete na záv?r vysílání 26.4. na http://www.tvprero
v.cz/index.php/pre
rovske-aktuality/r
ok-2013/duben