Navigace
Domů
Články
Ke stažení
Diskuzní Fórum
Kalendář akcí
Odkazy
Kontaktujte nás
Galerie fotek
INSERT command denied to user 'fpz'@'mars.srv.wz.cz' for table 'fusion_online'
Kdo je on-line
Hosté on-line: 0

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 17
Nejnovější člen: mirek jemelka
Vítejte
Vítejte na našem webu
Halový turnaj v Tovačově
NovinkaV sobotu 19.11.2016 jsme vyrazili na halový turnaj starších žáků v Tovačově, utkali jsme se především s družstvy z krajského přeboru starších žáků Olomouckého kraje. Hrálo celkem 9 družstev, systémem každý s každým po 13 minutách. I tak jsme hráli od 8 do 17 hodin.

Turnaj se nám zpočátku dařil (potkali jsme v rozlosování se slabšími soupeři), ale poslední 3 zápasy jsme prohráli a skončili jsme celkově na 6.místě.

Počkáme si, zda nám k tomu něco napíše trenér ...

Několik fotografií z turnaje najdete ZDE , buďte však tolerantní, sport se v hale fotografuje jen velmi složitě ....
Mistrovský zápas se Šternberkem - doma
NovinkaNa domácím hřišti jsme za pošmourného až deštivého počasí na posledním kole podzimní části soutěže přivítali v neděli dne 6.11.2016 sousední družstvo z tabulky krajského přeboru starších žáků - Šternberk.

Sešla se nám téměř celá sestava, doplnění o 3 mladší žáky nám umožnilo zajistit si střídání a hoši byli natěšeni, že získají v posledním kole potřebné tři body.

První poločas tomu napovídal, soupeře jsme tlačili na jeho polovině, on odpovídat rychlými protiútoky a naši borci bojovali jak mohli. V 19.minutě jsme kopali přímý kop, který soupeřův brankář neudržel v rukavicích a vedli jsme 1 : 0. Poločas skončil tímto výsledkem a po přestávce jsme se pokoušeli své malé vedení zvýšit. Souhra ne vždy fungovala jak měla, soupeř se snažil za každou cenu vyrovnat. V 53 minutě kopal soupeř roh, naše obrana při zpracování míče trochu zazmatkovala a soupeř dopravil míč do naší branky - bylo vyrovnáno 1 : 1. Zápas skončil tímto výsledkem a šlo se na penalty. Bohužel našim borcům to dnes nesedlo, z 5 střel jsme jen dvě proměnili, zatímco soupeř dal čtyři a radoval se z dodatečného bodu.

Několik fotografií ze zápasu najdete ZDE

Po podzimní části soutěže přezimujeme na 12.místě tabulky a budeme se připravovat na jarní část.

Zimní příprava proběhne jako obvykle v tělocvičně na K.Kouřílka (stejně jako loni), vždy v pátek od 19:15 do 20.30. V případě neúčasti se prosím omluvte u trenéra p. Caletky.

V sobotu 19.11.2016 sehrají naši borci přípravný turnaj v Tovačově, podrobnosti včas trenér rozešle SMS.
Mistrovský zápas s Lošticemi - doma
NovinkaNedělní ráno 16.10.2016 na našem hřišti přivítalo soupeře z Loštic. Soupeř byl na posledním místě tabulky, naši borci jen o pár míst před ním, vypadalo to na vyrovnaný zápas.

Jestli mám zápas k něčemu přirovnat nebo ho nějak popsat tak to byl zápas zmařených šancí. Naši borci většinu hrací doby hráli na polovině soupeře, tlačili na něj a vypracovali si řadu brankových příležitostí. Dokonce jsme kopali i penaltu, ale nedali ... Až v 17 minutě jsme se z přímého kopu ujali vedení, které nám ale vydrželo jen 3 minuty, kdy soupeř z ojedinělého útoku, při kterém obrana udělala chybu, vyrovnal. Kdyby ale poločas skončil 4 : 0, tak by se tomu asi nikdo nedivil. Ve druhém poločase to probíhalo úplně stejně - naši borci nastěhovaní na polovině soupěre, několik zmařených vyložených brankových příležitostí a až v 62 minutě opět z přímého kopu jsme se ujali vedení a vypadalo to, že zápas dovedeme do vítězného konce. Ojedinělý protiútok, chyba obrany a o 3 minuty později bylo opět vyrovnáno. A to jsme i ve druhém poločase neproměnili alespoň další 4 vyložené brankové příležitosti, naši borci se netrefili ani ze dvou metrů ... Domácí se nastěhovali v posledních minutých před hostujícího brankáře, už ho ale nedokázali překonat. Po poločase 1:1 skončil zápas v normální hrací době 2 : 2 a kopali se penalty. V těch se našim borcům nedařilo a prohráli na ně. S jedním získaným bodem se naše postavení v tabulce nezměnilo ...

Několik fotografií ze zápasu najdete ZDE

Příští zápas sehrajeme v neděli 23.10.2016 v Olomouci-Slavoníně. Začátek zápasu je ve 14:30 hodin, sraz na hřišti soupeře stanovil trenér na 13:45 hodin, doprava individuální, dle možností rodičů.
Mistrovský zápas s Němčicemi nad Hanou - venku
NovinkaSobota 8.10.2016 a po 14-ti denní pauze nás čekal soupeř Němčice nad Hanou na jeho hřišti - to asi nebude příliš pozitivní vzpomínka v rámci letošního ročníku Krajského přeboru starších žáků.

Soupeř do zápasu postavil 11 urostlých borců, kteří naše hráče převyšovali po fyzické stránce - a tou fyzickou stránkou především nás tento soupeř přejel - po poločase 4 : 0 nás ve druhé polovině zápasu dorazil na 8 : 0 a nebylo příliš o čem diskutovat.

Další zápas sehrajeme na domácím hřišti v neděli 16.10.2016, kdy na domácím hřišti přivítáme poslední družstvo letošní soutěže z Loštic. Zápas začíná v 10:45, trenér stanovil sraz na domácím hřišti v 10:00 hodin. Přijďte naše borce povzbudit, budou to potřebovat ...
Mistrovský zápas s Konicí - venku
NovinkaMlhavé, chladné ráno v neděli 25.9.2016 nás provázelo při nástupu do autobusu směr Konice, kde jsme měli sehrát další kolo krajského přeboru starších žáků. Hratelný soupeř ze spodních pater tabulky a téměř celá soupiska v autobuse dávala naději, že uhrajeme další body v podzimní části soutěže. Na rozdíl od minulých let se v Konici nehrálo na umělce, ale na trávě.

Soupeř postavil do zápasu pěkně urostlé borce a zejména obrana převyšovala naše hráče o hlavu - bylo jasné, že silově bude mít soupeř zřetelně navrch, někteří hráči vypadali výškově na jinou soutěž .... Když naši borci začali hrát, nestačili jsme se divit - málo pohybu, nepřesnosti v rozehrávce, nedůrazné zpracování míče a řada individuálních chyb - vypadalo to, že každé družstvo hraje jiný fotbal - v poločase jsme prohrávali 5 : 1 a celý zápas jsme prohráli 7 : 2.

Tentov víkend máme volný los, takže máme 14 dnů na konsolidací mužstva, procvičení herních návyků a přípravu na další zápas, který sehrajeme až v sobotu 8.10. na hřišti soupeře - Němčic nad Hanou. Začátek zápasu je v 11.45 hodin, doprava individuální, trenér stanovil sraz na hřišti soupeře v 11:00 hodin.
Mistrovský zápas s Viktorií Přerov - venku
NovinkaV poslední době se nám nějak nedaří - ať již v důsledku výpadků hráčů základní sestavy v důsledku zranění či nemocí a nebo proto, že narážíme na silnější soupeře. Ve vloženém kole 21.9.2016 jsem vyjeli na hřiště soupeře - Viktoria Přerov "B" do Lipníku nad Bečvou. Při pohledu na soupisku soupeře nám to jako "B" družstvo nepřipadalo - minimálně polovina hráčů byla z "A" mužstva, které hraje nejvyšší žákovskou soutěž - ale to se dalo čekat - naši borci i kluci z Viktorky se dobře znají, jsou často spolužáky nebo spolu dříve hráli v jednom družstvu a viktoriáni se chtěli předvést ...

Výsledek tomu také odpovídal - po poločase 3:0 jsme prohráli až příliš krutě 8:1 a opět klesli v celkové tabulce soutěže, tentokrát až na 11.místo.

Několik fotografií ze zápasu najdete ZDE, ale moc jich není, nebyly dobré světelné podmínky.

Ve čtvrtek máme standardní trénink a v neděli 25.9.2016 sehrajeme další mistrovský zápas na hřišti soupeře - tentokrát v Konici. Jedeme společně s mladšími žáky autobusem, odjezd je v 6:30 od hřiště v Želatovicích, zastávky pak na Želatovské ulici, u Pivovaru a na Velké Dlážce - podrobnosti sdělí trenér na tréninku. Začátek našeho zápasu je v 10:30 hodin, pokud pojede někdo z hráčů individuálně, měl by být v Konici v 9:45 hodin. Přejeme našim borcům, ať jim to tentokrát vyjde lépe ...
Mistrovský zápas se Zábřehem - venku
NovinkaSobotní ráno 17.9.2016 nás přivedlo na hřiště tradičního soupeře ze Zábřehu - v této sezoně měl před zápasem střejně bodů jako my a vypadalo to na vyrovnaný souboj dvou družstev ze středu tabulky. Pohled do autobusu při výjezdu z Přerova přikláněl větší šance na stranu domácího družstva - jen 8 starších žáků s nutností doplnit družstvo 4-mi mladšími žáky aby mohlo vůbec nastoupit, nevěštilo nic dobrého.

Zápas se vyvíjel tak, jak se dalo očekávat - soupeř šel v 10. minutě do vedení, naši borci rychle odpověděli v další minutě vyrovnávací brankou a do konce poločasu se hrál vyrovnaný zápas - poločas skončil 1:1. Ve druhém poločase se projevila vyšší únava našich hráčů a před koncem zápasu jsme inkasovali po individuálních chybách dvě branky, zápas skončil naší porážkou 3:1.

Že to soupeř neměl s námi jednoduché nasvědčuje i skutečnost, že mu rozhodčí rozdal celkem 3 žluté karty a podle našeho názoru nejméně ve dvou případech neodpískal v náš prospěch pokutový kop za sražení našeho útočícího hráče v šestnáctce domácích. Naši borci sehráli i přes velmi kombinovanou sestavu slušný zápas a jen trocha štěstí jim zabránila uhrát lepší výsledek.
Díky ostatním výsledkům jsme si udrželi 8.místo v průběžné tabulce soupeře.

Fotografie ze zápasu tentokrát nejsou, fotograf pro pracovní zaneprázdnění s námi necestoval.

V úterý absolvujeme standardní trénink a ve středu 21.9.2016 sehrajeme opět na hřišti soupeře další okresní derby, tentokrát s Vikrorií Přerov "B". Začátek zápasu je v 15:30 hodin, hraje se na hřišti v Lipníku nad Bečvou a sraz na hřišti soupeře stanovil trenér ve 14:45 hodin. Doprava individuální, dle možností rodičů, v případě potřeby se obraťte na trenéra, pomůže Vám s organizací dopravy.
Mistrovský zápas s Dubem na Moravou - doma
NovinkaÚmorné tropické horko přivítalo v neděli 11.9.2016 na našem domácím hřišti nováčka Krajského přeboru starších žáků Olomouckého kraje - družstvo z Dubu nad Moravou. Soupeř doposud v soutěži nezískal ani bod a naši borci očekávali, že se mu to nepodaří ani na našem hřišti. Opak ale byl pravdou - chybějící oba stopeři pro úrazy, tři mladší žáci v sestavě - a najednou jsme v poločase prohrávali 0 : 2 a nevěděli jsme, co s tím ...

Po důrazném rozhovoru v šatně naši borci začali druhý poločas hrát lépe, prostřednictvím Zdendy Krále (mladší žák a náš nejlepší střelec) vyrovnali skore, znovu prohrávali o branku aby nakonec z penaly vyrovnali a šlo se do letošní noviny - penaltového rozstřelu ...

Naši borci projevili větší zkušnost a klid a všechny penalty proměnili, soupeř poslední nedal a tak jsme se po celkovém skoré 4 : 3 mohli radovat alespoň ze 2 bodů. Ty nás udrželi v průběžné tabulce soutěže na průměrném 8.místě, tedy přesně uprostřed tabulky.

Fotograf tentokrát nebyl na zápase, takže z něj obrázky nemáme ...

V úterý a čtvrtek je běžný trénink a v sobotu 17.09.2016 jedeme společně s mladšími žáky autobusem hrát zápas na trávník SK Zábřeh. Začátek zápasu je v 10 hodin, při individuální dopravě stanovil trenér sraz na hříšti soupeře v 9:15 hodin. Pokud pojedete společně autobusem, bude odjezd od hřiště v Želatovicích v 7:45, zastávky na Želatovské ulici, u Pivovaru a na Velké Dlážce.
Mistrovský zápas s Kozlovicemi - venku
NovinkaOkresní derby a ještě k tomu jen přes kopec - to čekalo naše borce v sobotu 3.9.2016 v Kozlovicích. Opět oslabená sestava, ve které figurovali 4 mladší žáci se svým zápasem v nohou a přesto jsme měli jen 2 hráče na střídání. Soupeř je na špici tabulky, naši borci v jeji polovině - nevypadalo to dobře.

A ani to dobře nedopadlo - po poločase 2 : 0 jsme celý zápas prohráli 3 : 1. Přes tuto prohru je potřeba naše borce pochválit - odvedli velmi dobrý výkon, nechali na hřišti co mohli, ale na fyzicky statnějšího soupeře nestačili. Pokud budou hrát i v dalších zápasech se stejným nasazením, budou jejich výsledky podstatně lepší než doposud. Naši borci jsou po tomto zápase na 7.místě průběžné tabulky.

Několik fotografií ze zápasu najdete ZDE

Příští týden přivítáme v neděli 11.9.2016 na našem hřišti nováčka soutěže - družstvo z Dubu nad Moravou. Začátek zápasu je v 10:45 hodin, sraz na hřišti stanovil trenér na 10:00 hodin.
Mistrovský zápas s Černovírem - doma
NovinkaOpět vložené kolo ve středu 31.8.2016 přivedlo na naše domácí hřiště soupeře z Olomouce - tentokrát Černovíru. Nechce se mi příliš popisovat zápas, který byl od nás trochu nešťastný od samého začátku. Někteří hráči dorazili až po jeho zahájení a proto museli do základu nastoupit mladší žáci, než jsme se pořádně rozkoukali, prohrávali jsme 0 : 2 a do konce poločasu pak 0:3. Druhá poločas začal jako přes kopírák jako první - během prvních pěti minut jsme dostali další dvě branky a o zápase bylo rozhodnuto ... celkově jsme prohráli 0 : 7 a je to naše nejhorší porážka v letošním ročníku krajského přeboru starších žáků Olomouckého kraje.

Několik fotografií ze zápasu najdete ZDE

Ve čtvrtek zrušil trenér trénink, sejdeme se až na dalším mistrovském zápase v sobotu 3.9.2016 na hřišti našeho nejbližšího soupeře - v Kozlovicích. Začátek zápasu je v 14:45, sraz na hřišti soupeře stanovil trenér na 14:00 hodin, doprava individuální.
Mistrovský zápas s Novými Sady - doma
NovinkaNedělní dopoledne 28.8.2016, nádherné letní počasí a soupeř z Nových Sadů - to nás čekalo na domácím hřišti. Pro nás se jedná o tradičního soupeře, se kterým vždy sehráváme velmi náročné souboje. Našich borců bylo i se dvěma mladšími žáky jen 12, chyběli dva hráči základní sestavy a na hře to tentokrát bylo poznat.

Soupeř měl díky naší slabší sestavě více ze hry a projevilo se to na výsledku - po poločase 0 : 2 jsme celkově prohráli 0 : 6, když ve druhém poločase našim hráčům docházeli síly. Máme tak v letošním ročníku první porážku, ale stále se držíme na vynikajícím 4.místě tabulky.

Několik fotografií ze zápasu najdete ZDE

Po úterním tréninku přivítáme ve středu 31.8.2016 ve vloženém kole dalšího tradičního soupeře - opět z Olomouce, tentokrát však z Černovíra. Začátek zápasu je v 15:30 hodin, sraz na hřišti stanovil trenér na 14:45. Chybějící hráči základní sestavy by měli být k dispozici a předpokládáme, že se to projeví na naší hře.
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

13/07/2016 12:47
V kalendáři akcí je doplněn rozpis zápasů na podzim 2016.

24/09/2015 08:28
Doplněno hodnocení trenérem za zápasy v Lošticích, Šternberku a v Černovíře.

22/05/2015 20:28
Doplněno i hodnocení zápasu se Zábřehem a Černovírem

21/05/2015 21:23
Doplněno hodnocení zápasu s Velkými Losinami a s Lipníkem nad Bečvou.

11/04/2015 21:19
Odložený zápas s Velkými Losinami sehrajeme ve čtvrtek 7.5.2015 - podrobnosti v kalendáři akcí.

24/02/2015 08:30
V kalendáři akcí najdete rozlosování Krajského přeboru mladších žáků na jaro 2015 a termín Memoriálu LN a VZ.

22/03/2014 18:38
V Kalendá?i akcí najdete rozpis mistrovských zápasů pro podzimní ?ást Krajského p?eboru mladších žáků 2014/2015 a rozpis trénínků.

03/11/2013 20:29
Ahoj Franto, nemá být ten halový turnaj 15. ale 12. (prosinec)? Píšeš listopad. Ir?a

19/08/2013 10:20
V kalendá?i akcí najdete rozpis treninků i zápasů na podzimní ?ást sout?že.

27/04/2013 18:47
Na NEJ TV b?ží šot na nábor fotbalistů - najdete na záv?r vysílání 26.4. na http://www.tvprero
v.cz/index.php/pre
rovske-aktuality/r
ok-2013/duben