Navigace
Domů
Články
Ke stažení
Diskuzní Fórum
Kalendář akcí
Odkazy
Kontaktujte nás
Galerie fotek
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 20
Nejnovější člen: Kamorkaskn
Vítejte
Vítejte na našem webu
Mistrovský zápas s Novými Sady - doma
NovinkaNedělní dopoledne 28.8.2016, nádherné letní počasí a soupeř z Nových Sadů - to nás čekalo na domácím hřišti. Pro nás se jedná o tradičního soupeře, se kterým vždy sehráváme velmi náročné souboje. Našich borců bylo i se dvěma mladšími žáky jen 12, chyběli dva hráči základní sestavy a na hře to tentokrát bylo poznat.

Soupeř měl díky naší slabší sestavě více ze hry a projevilo se to na výsledku - po poločase 0 : 2 jsme celkově prohráli 0 : 6, když ve druhém poločase našim hráčům docházeli síly. Máme tak v letošním ročníku první porážku, ale stále se držíme na vynikajícím 4.místě tabulky.

Několik fotografií ze zápasu najdete ZDE

Po úterním tréninku přivítáme ve středu 31.8.2016 ve vloženém kole dalšího tradičního soupeře - opět z Olomouce, tentokrát však z Černovíra. Začátek zápasu je v 15:30 hodin, sraz na hřišti stanovil trenér na 14:45. Chybějící hráči základní sestavy by měli být k dispozici a předpokládáme, že se to projeví na naší hře.
Mistrovský zápas s Čechovicemi - doma
NovinkaKrásné prázdninové středeční odpoledne 24.8.2016 přivedlo na náš domácí trávník tradičního soupeře z Čechovic. Soupeř dlouhodobě disponuje zkušeným kádrem borců, čekali jsme tedy velmi úporný boj, soupeř se nám jevil jako favorit.

Naši borci nastoupili v úplnější sestavě než v Jeseníku a díky opětovné pomoci mladšího žáka jsme měli dokonce dva hráče na střídání. A střídání bylo potřeba, protože soupeř byl náročný a hra s ním vyžadovala hodně fyzických sil. Už v 9.minutě jsme se střelou z malého vápna dostali do vedení a do poločasu jsme ho navýšili na celkové 3 : 0. Ve druhém poločase soupeř přitvrdil a ani naši borci si to nenechali líbit - na každé straně padlo po jedné žluté kartě a za obranný zákrok v naší šesnáctce doslat soupeř příležitost kopat penaltu. Tu hladce proměnil a upravil tak celkové skóre na 3 : 1, protože do konce zápasu už žádné branky nepadli. Měli jsme ve druhém poločase řadu příležitostí, ale do branky už nic nespadlo.

Po dvou úvodních zápasech letošní sezony tedy máme zatím plný počet bodů a v tabulce nás najdete na krásném 2. místě.

Několik fotografií ze zápasu najdete ZDE

Ve čtvrtek naordinoval trenér hráčům nepovinný trénink a v neděli 28.8. přivítáme opět na domácím hřišti družstvo z Nových Sadů. Začátek zápasu je v 10:45, sraz na domácím hřišti stanovil trenér na 10:00 hodin.
Mistrovský zápas s Jeseníkem - venku
NovinkaPo nepříliš vydařeném přípravném zápasu s Kozlovicemi jsme vyrazili v sobotu 20.8.2016 na první mistrovský zápas sezony 2016/2017 k nejvzdálenějšímu soupeři do Jeseníku. Stav v autobusu nebyl právě povzbudivý - 10 starších žáků muselo spoléhat na pomoc mladších, aby vůbec postavilo základní sestavu. A mladší žáci, tedy jediný, který nastoupil - Zdenda Král - se jim za důvěru více než odvděčil - vstřelil úvodní i poslední branku zápasu a naši borci po poločase 1 : 1 vyhráli celý zápas 1 : 2 a připsali si tak do tabulky soutěže první tři body. Hráči bez jediné možnosti vystřídání doslova vybojovali vítežství a je potřeba jim za herní nasazení poděkovat.

Několik fotografií ze zápasu (které pořídil soupeř) najdete ZDE

V úterý se sejdeme na obvyklém tréninku a ve středu 24.8.2016 na domácím hřišti přivítáme tradičního soupeře z Čechovic. Začátek zápasu je v 18:00 hodin, sraz na domácím hřišti stanovil trenér v 17:15 hodin.
Přípravné zápasy
NovinkaPřed zahájením nové fotbalové sezony 2016/2017 jsme sehráli dva přípravné zápasy s družstvy hrajícími stejnou soutěž - i když mezi nimi byl rozdíl jen 4 dnů, každý byl úplně jiný.

První zápas s SKF Holešov na jejich hřišti byl jednoznačně v naší režii a po poločase 0 : 3 jsme celý zápas vyhráli 1 : 4. Kluci spolu komunikovali, nahrávali si, byl to pěkný fotbal.

Druhý přípravný zápas s FK Kozlovice na domácím hřišti byl pravým opakem prvního zápasu - po poločase jsme prohrávali 1 : 4 a celkově jsme prohráli 1 : 8. Kluci udělali hodně individuálních chyb, příliš spolu nekomunikovali, vůbec to nevypadalo, že v sobotu hrajeme první mistrovský zápas.

Několik fotografií ze zápasu s Kozlovicemi najdeteZDE

V sobotu 20.8.2016 nás čeká první mistrovský zápas - vyjedeme k nejvzdálenějšímu soupeři do Jeseníku. Pojedeme společně s mladšími žáky autobusem, odjezd je v 7:30 od hřiště v Želatovicích. Autobus bude zastavovat na Želatovské ulici, u Pivovaru a na Velké Dlážce.
Zahájení fotbalové sezony 2016 - 2017
NovinkaVážení přátelé, krátká doba uplynula a opět nám začíná fotbalová sezona, tentokrát ročník 2016/2017. Tak jako v uplynulých letech i v letošním roce budeme hrát Krajský přebor starších žáků Olomouckého kraje, tentokrát s 15-ti účastníky. Budeme se také muset vypořádat s novým soutěžním a přestupním řádem, který platí od 1.6.2016.

Zahájení přípravného období vyhlásil trenér Petr Caletka na úterý 2.8.2016, kdy začneme poprvé společně trénovat na nový ročník. Tréninky budou vždy v úterý a ve čtvrtek od 16:30 do 18:00 hodin na hřišti v Želatovicích. Podrobností společně s rozpisem zápasů na podzimní část soutěže najdete v levé části stránky v Kalendáři akcí.

Trenér má také připravené nejméně dva přípravné zápasy, jeden s Hulínem ve Všetulích (v sobotu 13.8.) a druhý s Kozlovicemi na domácím hřišti ve středu 17.8. Podrobnosti v Kalendáři akcí v levém sloupci webu.

Všechny strarší žáky tedy zveme na první trénink v úterý 2.8.2016 od 16:30 na hřisti FC Želatovice. Rádi mezi sebou přivítáme i další zájemce o fotbal, počínaje ročníkem 2010 - i mladší přípravka potřebuje nové hráče ...
Poslední zápas v sezoně - Bohuňovice
NovinkaNádherné sobotní ráno 4.6.2016, perfektně připravené hlavní hřiště a poslední zápas Krajského přeboru Olomouckého kraje starších žáků s Bohuňovicemi - to nás čekalo. Původní předpoklady vypadali, že se na hřišti sejde celá sestava a sehrajeme důstojný zápas, ale pohled do šatny nám prozradil krutou realitu - 4 hráči základní sestavy mimo provoz a ani z lavičky nebyly všichni k dispozici - nakonec jsme měli jen jednoho hráče na střídání.

Zápas začal s prvním útokem soupeře velmi rychlou brankou do naší sítě a do poločasu k ní přibyly další tři branky. Poločas skončil 0 : 4 a celý zápas 0 : 8. Nehráli jsme úplně špatný zápas, ale projevila se naše neschopnost dát branku - za celý zápas byl náš hráč sám před soupeřovým brankářem celkem 9x, ani jednou jsme nedokázali dát branku. Když nedáme branku, nemůžeme pomýšlet na vítězství, ani na slušný výsledek.

Za celé jaro jsme dokázali vyhrát jen zápas s Lipníkem nad Bečvou, zbytek jsme beze zbytku prohráli....

Několik fotografií ze zápasu najdete ZDE

V úterý 7.6. a 14.6. se sejdeme na tréninku, ve čtvrtek 14.6. pak na vyhodnocení celého ročníku a ukončení sezony.

Pro zájemce připomínám, že od pátku 10.6. do neděle 12.6.2016 se na našich hřištích odehraje mezinárodní MEMORIÁL LADISLAVA NĚMCE A VILÉMA ZBOŘILA za účasti nejlepších družstev z ČR a několika družstev ze zahraničí - podrobnosti najdete ZDE
Mistrovský zápas s Kozlovicemi - venku
NovinkaV sobotu 28.5.2016 jsme navštivili našeho nejbližšího soupeře - družstvo z Kozlovic. Marodka se nám postupně zmenšuje (brzo, na konci sezony ....), takže jsme očekávali zajímavý zápas. Začátek nebyl špatný - od 3 minuty jsme vedli 0 : 1, nicméně to bylo vše, co nám do poločasu vyšlo - soupeř do poločasu vyrovnal na 1 : 1 a ve druhém přidal další 4 branky, z naší strany jsme v poslední minutě výsledek korigovali na celkových 2 : 5.
9
Příští zápas předehrajeme ve středu 1.6.2016 v Čechovicích, začátek zápasu od 17:00, sraz na hřišti soupeře stanovil trenér na 16:30 hodin. Doprava hráčů individuální, podle možnosti rodičů.

Hned v sobotu 4.6:2016 přivítáme na domácím hřišti v posledním zápase sezony družstvo z Bohuňovic. Začátek zápasu je v 9:00 hodin, sraz na domácím hřišti stanovil trenér v 8:15 hodin. Doufám, že se nám všichni nemocní do té doby uzdraví a do zápasu nastoupíme v plné sestave, abychom alespoň v posledním zápase sezony uhráli na domácím hřišti plný počet bodů.
Mistrovský zápas s Jeseníkem - venku
NovinkaV Želatovicích průtrž mračen - v Jeseníku nádherné sluníčko - to nás provázelo ve středu 25.5.2016 na dalším mistrovském zápase starších žáků - tentokrát v Jeseníku.

Že nejedeme pro vítězství, ale pro čestný výsledek, si uvědomovali snad všichni účastníci cesty do Jeseníku. Soupeř to byl zdatný, urostlý a výsledek tomu odpovídal - po poločase 5:0 jsme celý zápas prohráli 7:0.

Příští zápas hrajeme v sobotu 28.5.2016 jako okresní derby - pocestujeme "přes kopec" do Kozlovic. Začátek zápasu je v 11:30 hodin, sraz na hřišti soupeře stanovil trenér na 10:45.
Mistrovský zápas s Určicemi - doma
NovinkaNádherné sobotní ráno 21.5.2016 nás přivítalo na našem hřišti, společně s nováčkem krajského přeboru starších žáků Olomouckého kraje - družstvem z Určic. I když se jednalo o nováčka soutěže, v tabulce soutěže je před námi.

Zápas nezačal štastně, již ve 3.minutě jsme prohrávali 0:1 a do poločasu se ukazatel skore zastavil na výsledku 1 : 3. Nutno podotknout, že nám chyběl brankář a zápas odchytal hráč z pole. Ve druhém poločase se nám nedařilo o nic lépe, dokonce jsem měl pocit, že kluci sehráli jeden ze svých velmi špatných zápasů, konečný výsledek skončil 1 : 5. Co mne však na tomto zápase překvapilo byl několik minut před koncem zápasu, uprostřed hřiště, velmi hrubý faul na našeho jediného střelce zápasu Denise Holouše, který po tvrdém zásadu špunty kopaček do holeně ve skluzu musel být odnesen ze hřiště a odjel na vyšetření do nemocnice. Tento velmi hrubý faul nebyl potrestán ani žlutou kartou, ačkolil by si, podle názoru jiného přítomného rozhodčího, zasloužil kartu červenou.
Tímto zákrokem se naše "úrazová" marodka rozrostla na 3 hráče základní sestavy a tím se opět snížila naše šance na dobrý výsledek v posledních zápasech soutěže.

Několik fotografií ze zápasu najdete ZDE

Příští zápas sehrajeme ve středu 25.5.2016 v Jeseníku. Protože se jedná o vzdáleného soupeře, pojedeme společně s mladšímí žáky autobusem ve 12:15 od hřiště v Želatovicích. Zastávek budeme mít tentokrát více, kromě obvyklé Želatovské ulice a u Pivovaru budeme zastavovat i na Velké Dlážce a v Předmostí u hřbitova. Zápas začíná v 15:30.
Mistrovský zápas se Zábřehem - venku
NovinkaV sobotu 14.5. jsme společně s mladšími žáky vyrazili na další mistrovský zápas krajského přeboru mladších žáků, tentokrát do Zábřehu. Marodka se nám poněkud zmenšila, v autobuse byli i dva hráči na střídání a tak jsme byli zvědavi na průběh zápasu.

Zápas nezačal špatně, ve 3.minutě jsme vedli 0:1, ale již o minutu později bylo srovnáno. Poločas skončil 3:1, ve druhém jsme sice dostali ještě jednu branku, ale těsně před koncem zápasu jsem dokázali zkorigovat na závěrečných 4:2.

Příští zápas sehrajeme na domácím hřišti v sobotu 21.5.2016, když přivítáme družstvo z Určic. Začátek zápasu je v 9:00 hodin, sraz na hřišti stanovil trenér na 8:15 hodin.
Mistrovský zápas se Slavonínem - doma
NovinkaNádherné počatí, sluníčko - to všechno přivítalo v sobotu 7.5.2016 na našem domácím hřišti soupeře ze Slavonína. Soupeř nebyl v tabulce příliš před námi a proto jsme si dělali naději na bodový zisk - to ale jen do doby, než se sešli naši borci na hřišti - další zranění a onemocnění zdecimovalo již tak prořídlou soupisku našeho družstva a nebýt mladších žáků, neměl by trenér ani 11 hráčů na hřiště. Takhle je sice postavil, ale bez jakékoliv možnosti střídání.

Přesto hoši bojovali co mohli, poločas udrželi bezbrankový 0 : 0. Po přestávce obdrželi poměrně rychlou branku a zbytek poločasu se pokoušeli vyrovnat - tím otevřeli hru a těsně před koncem zápasu i v důsledku docházejících sil inkasovali další branku na konečných 0 : 2. Přesto musíme kluky za odvedenou hru pochválit, snažili se, na co jim síly stačili.

Několik fotografií ze zápasu najdete ZDE

Příští zápas sehrajeme v sobotu 14.5.2016 na hřišti soupeře v Zábřehu. Začátek zápasu je v 10:00 hodin, na zápas pojedeme společně s mladšími žáky autobusem, předpokládaný odjezd je v 8 hodin od hřiště v Želatovicích, zastávky na Želatovské ulici a u Pivovaru.
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

13/07/2016 12:47
V kalendáři akcí je doplněn rozpis zápasů na podzim 2016.

24/09/2015 08:28
Doplněno hodnocení trenérem za zápasy v Lošticích, Šternberku a v Černovíře.

22/05/2015 20:28
Doplněno i hodnocení zápasu se Zábřehem a Černovírem

21/05/2015 21:23
Doplněno hodnocení zápasu s Velkými Losinami a s Lipníkem nad Bečvou.

11/04/2015 21:19
Odložený zápas s Velkými Losinami sehrajeme ve čtvrtek 7.5.2015 - podrobnosti v kalendáři akcí.

24/02/2015 08:30
V kalendáři akcí najdete rozlosování Krajského přeboru mladších žáků na jaro 2015 a termín Memoriálu LN a VZ.

22/03/2014 18:38
V Kalendá?i akcí najdete rozpis mistrovských zápasů pro podzimní ?ást Krajského p?eboru mladších žáků 2014/2015 a rozpis trénínků.

03/11/2013 20:29
Ahoj Franto, nemá být ten halový turnaj 15. ale 12. (prosinec)? Píšeš listopad. Ir?a

19/08/2013 10:20
V kalendá?i akcí najdete rozpis treninků i zápasů na podzimní ?ást sout?že.

27/04/2013 18:47
Na NEJ TV b?ží šot na nábor fotbalistů - najdete na záv?r vysílání 26.4. na http://www.tvprero
v.cz/index.php/pre
rovske-aktuality/r
ok-2013/duben