Nejnovější člen: mirek jemelka
Vítejte
Vítejte na našem webu
Mistrovský zápas s Konici doma
NovinkaPěkná zima v sobotu 22.4.2017 přivítala na našem hřišti, při dalším mistrovském zápase krajského přeboru starších žáků, soupeře z Konice.

FC Želatovice - Sokol Konice 2 : 1 ( 1 : 1 )
Góly: Rychlík D., Piska
Nahrávky : Cagaš M., Sehnálek
Sestava : Gardián ( 35.min. Antoniazi P. )– Navrátil M., Rychlík D., Olejník, Schröpfer – Koláček, Sehnálek, Cagaš M., Piska – Král Z., Haluzík
Střídající hráči : Macháček, Lysák R.

Po prohraném utkání se Zábřehem, jsme udělali několik změn v sestavě. Do brány šel od začátku Filip Gardián, do útoku se posunul Zdeněk Král a první utkání za starší žáky dostal možnost si zahrát Jan Macháček. Na podzim jsme v Konici prohráli 2 : 7 a tím pádem jsme měli soupeři co vracet.

Samotné utkání pak bylo po celých 70.minut poměrně vyrovnanou partií s několika zajímavými momenty. Ve 4.minutě se soupeř dostal do gólové šance, když naši obránci nezachytli průnikovou přihrávku , ale střela zakončujícího hráče neměla takovou razanci, aby si s ní Filip Gardián neporadil. V 10.minutě se před hranicí šestnáctky uvolnil kapitán Tomáš Sehnálek a jen těsně přestřelil. Bohužel o minutu později jsme ztratili míč uprostřed hřiště, soupeř nás dokázal rychle přečíslit a na střelu pod horní tyč nestačil Filip Gardián zareagovat. Po obdrženém gólu jsme přidali na aktivitě a ve 20.minutě, po faulu na Tomáše Sehnálka, zahrával přímý kop Vojta Piska a jen těsně přestřelil. Ve 23.minutě zahrával rohový kop Vojta Schröpfer, míč na ,,první“ tyči zachytil Tomáš Sehnálek, vystřelil a míč se od tyče odrazil tak nešťastně, že jej Peťa Koláček který byl nejblíže nedokázal usměrnit do brány. Ve 25.minutě svedl Marek Cagaš uprostřed hřiště vítězný souboj, po kterém se míč dostal k Davidovi Rychlíkovi a následná střela pod horní tyč, na kterou si gólman hostí sáhl, znamenala naše vyrovnání.

Do druhé půle nastoupil do brány Patrik Antoniazi a Filip Gardián se posunul na místo středního záložníka. První šanci druhé půle, si vytvořil soupeř ve 44.minutě, ale Patrik Antoniazi včasným vyběhnutím, dokázal míč po střele soupeře vytěsnit na roh. To co se nepodařilo soupeři, se podařilo našemu týmu ve 48.minutě. Tomáš Sehnálek unikl po pravé straně, poslal prudký míč před bránu a Vojta Piska byl tam, kde měl být a střelou zblízka poslal náš tým do vedení. Že to byl gól vítězný, ukázal pak další průběh utkání, když jsme snahu soupeře dokázali eliminovat zejména velkou bojovností a utkání zaslouženě dovedli k vítězství.

Několik fotografií ze zápasu najdete ZDE

Příští mistrovský zápas sehrajeme ve středu 26.4.2017 na hřišti tradičního soupeře - v Čechovicích. Začátek zápasu v 15:30 hodin, doprava na hřiště soupeře individuální, sraz na hřišti soupeře vE 14:45 hodin. Při potížích s dopravou se obraťte na trenéra, pomůže Vám ji zorganizovat.
Mistrovské utkání se Zábřehem - doma
NovinkaNa velikonoční neděli 16.4.2017 jsme na domácím hřišti přivítali tradičního soupeře ze Zábřehu. Byla pěkná zima a větrno, což se projevilo i na herním projevu našich borců. Zápas to byl fyzicky náročný a pro nás neúspěšný - na jaře vyhráváme jen na hřištích soupeře a doma se nám nedaří ...

FC Želatovice - Sulko Zábřeh 1 : 4 ( 1 : 2 )
Gól : Schröpfer
Nahrávka : Sehnálek
Sestava : Antoniazi – Král Z., Rychlík D., Olejník, Schröpfer – Koláček, Sehnálek, Gardián, Piska – Cagaš M.., Lysák R.
Střídající hráč : Haluzík, Zbořil

První půle byla vyrovnanou partií, kdy se hra odvíjela zejména mezi oběma šestnáctkami. Náš tým šel do vedení ve 23.minutě, když centr Tomáše Sehnálka z pravé strany, ,,uklidil“ Vojta Schröpfer parádní střelou pod horní tyč. Bohužel z vedení jsme se dlouho neradovali, neboť ve 24.minutě se Patrikovi Antoniazimu nepovedl výkop, který zachytil soupeř a i když první střelu náš gólman ještě stačil vyrazit, na dorážku již reagovat nemohl. Ve 28.minutě jsme chybovali uprostřed hřiště, soupeř nás rychle přečíslil a svou šanci proměnil ve vedoucí gól.

Úvod druhé půle nám vůbec nevyšel, neboť ve 38 a 41.minutě jsme zcela propadli v defenzívě a soupeř nás za to potrestal dvěma góly. V následujících minutách jsme sice byli aktivnějším týmem, ale přes veškerou snahu se nám již průběh a ani stav utkání nepodařilo změnit.

Několik fotografií ze zápasu najdete jako obvykle najdete ZDE

Příští zápas sehrajeme opět na domácím hřišti, kde v sobotu 22.4. přivítáme soupeře z Konice. Začátek zápasu je v 10:45, sraz na domácím hřišti stanovil trenér na 10:00 hodin. Snad v tomto zápase prolomíme smůlu domácího prostředí, přijďte povzbudit naš borce.
Mistrovský zápas s Dubem nad Moravou
NovinkaV sobotu 8.4.2017 jsme se vypravili na hřiště nováčka Krajského přeboru starších žáků - družstva Sokola Dub nad Moravou. Se sestavou to nevypadalo špatně, byli v ní jen tři mladší žáci a protože družstvo Dubu je v tabulce níže, než naši borci, šli jsme do zápasu jako mírní favoriti. Tento předpoklad se nakonec potvrdil a naši borci získali plný počet bodů. Trenér hodnotí zápas takto :

Sokol Dub nad Moravou - FC Želatovice 1 : 3 ( 0 : 2 )
Góly : Gardián, Sehnálek (p.k.), Navrátil M.
Nahrávky : Koláček, Gardián
Sestava : Antoniazi – Schröpfer, Rychlík D., Olejník, Král Z. – Koláček, Sehnálek, Gardián, Piska – Cagaš M., Lysák R.
Střídající hráči : Haluzík, Navrátil M.

Po celý první poločas jsme byli aktivnějším týmem a naši převahu potvrdili dvěma góly . Nejprve v 8.minutě Peťa Koláček s Tomášem Sehnálkem obrali u rohového praporku o míč protihráče, Peťa Koláček jej odcentroval do šestnáctky a Filip Gardián mířil z voleje přesně k tyči. Druhý gól pak přidal Tomáš Sehnálek, který po přihrávce Vojty Schröpfera unikl obráncům, v pokutovém území byl faulován a sám pak nařízený pokutový kop bezpečně proměnil.

Ve druhé půli soupeř hru vyrovnal a v 55.minutě byl velmi blízko ke vstřelení gólu, ale Patrik Antoniazi, předvedl proti střele z patnácti metrů výborný zákrok a míč vytěsnil na roh. V 60.minutě pak zahrával rohový kop Filip Gardián a Marek Navrátil pohotovou tečí přidal náš třetí gól. Zbývající minuty přinesly ještě jednu změnu skóre, když soupeř minutu před koncem upravil na konečných 1:3.

Příští zápas hrajeme na domácím hřišti, kde v neděli 16.4.2017 přivítáme družstvo Zábřehu na Moravě. Začátek zápsu je v 10:45 hodin, sraz na hřišti stanovil trenér v 10:00 hodin.
Mistrovský zápas s Kozlovicemi
NovinkaNádherné nedělní dopoledne 2.4.2017 přivedlo na naše domácí hřiště soupeře "přes kopec" z Kozlovic. Soupeř byl na třetím místě tabulky a přijel v roli favorita. Naši borci opět v neúplné sestavě - 2 mladší žáci po svém zápase doplňovali 10 starších žáků, kteří se chtěli pokusit o překvapení - a to překvapení se jim málem podařilo .... Po poločase 0 : 2 skončil zápas 1 : 2 a soupeř se do posledních vtřeřin obával o výsledek. Myslím si, že kluci odehráli dobrý zápas a jen trocha štěstí jim zabránilo minimálně uhrát bod za remíru.

FC Želatovice - FK Kozlovice 1 : 2 ( 0 : 2 )
Gól : Piska
Sestava : Navrátil M. – Král Z., Rychlík D., Schröpfer, Olejník – Koláček, Sehnálek, Gardián, Piska – Cagaš M.., Lysák R.
Střídající hráč : Haluzík

Z našeho pohledu hodně smolné utkání. V první půli byla hra poměrně vyrovnaná, ale soupeř byl důraznějším týmem v pokutovém území a dokázal využít dvou standartních situací, v podobě přímých kopů, k dvougólovému vedení. Náš tým měl největší šanci skórovat ve 22.minutě, ale Tomáš Sehnálek trefil jen horní tyč. Druhá půle byla v podání našeho týmu o hodně lepším představením. Soupeře jsme začali přehrávat a ve 43.minutě se nám podařilo Vojtou Piskou snížit na 1 : 2. Kontaktní gól náš tým povzbudil a nadále jsme byli aktivnějším týmem. Přišli i šance, ale štěstí tentokrát nebylo na naší straně a povedené střely Vojty Pisky a Filipa Gardiána ve 46, resp. ve 47.minutě, skončily na brankové konstrukci. Ve 48.minutě se uvolnil na hranici šestnáctky Tomáš Sehnálek, bohužel však přestřelil. V závěrečných minutách vsadil soupeř vše na obranu a těsné vítězství uhájil.

Příští zápas sehrajeme na hřiši nováčka soutěže v Dubu nad Moravou. Zápas hrajeme v sobotu 8.4.2017 od 9:30 hodin, sraz na hřišti soupeře stanovil trenér v 8:45 hodin. Doprava individuální, dle možností rodičů.
Mistrovský zápas s Novými Sady
NovinkaNedělní ráno 26.3.2017, bezprostředně po změně času na letní, slunečné, ale velmi chladné počasí nás přivítalo na hřišti tradičního soupeře v Krajském přeboru starších žáků v Olomouci - Nových Sadech.

FK Nové Sady - FC Želatovice 2 : 4 ( 0 : 3 )
Góly : Sehnálek 2, Koláček, Piska
Nahrávky : Lysák R., Sehnálek, Piska
Sestava : Navrátil – Zbořil, Rychlík D., Schröpfer, Král Z. – Koláček, Sehnálek, Gardián, Piska – Cagaš M., Lysák R.

Na hřiště našeho soupeře jsme určitě nejeli v roli favorita. Podzimní utkání u nás jsme prohráli poměrně hladce 0 : 6 a sestava s devíti staršími žáky a dvěma mladšími, bez možnosti střídání, příliš optimismu nedávala. Nicméně míč je kulatý a každé utkání začíná od stavu 0 : 0.
Soupeř do utkání vstoupil aktivně a v 7.minutě se mohl jít do vedení, ale nebezpečnou hlavičku po rohovém kopu, zastavil Zdeněk Král těsně před brankovou čarou. I nadále byl soupeř aktivní, ale ve 12.minutě narýsoval kolmici mezi obránce Robert Lysák, Tomáš Sehnálek vyhrál běžecký souboj s obráncem a střelou podél vybíhajícího gólmana otevřel skóre utkání. Soupeře obdržený gól zjevně zaskočil a když v 15.minutě Peťa Koláček, obral u soupeřova pokutového území zbytečně kličkujícího protihráče a poslal míč na soupeřovu bránu, kde nakonec s přispěním gólmana skončil, byla nálada v týmech hodně rozdílná. Soupeř se pak věnoval více rozboru chyb rozhodčího a my toho dokázali využít ve 24.minutě, kdy Marek Cagaš poslal míč rozběhnutému Tomáši Sehnálkovi, který opět prokázal svou rychlost, když byl u míče dříve než obránce s gólmanem a následnou přihrávkou ,,vyzval“ Vojtu Pisku ke skórování do prázdné brány.

Ve druhé půli jsme očekávali nápor soupeře, který neměl co ztratit. Snažili jsme se jej pozorným bráněním eliminovat, ale ve 43.minutě přišel rohový kop, míč se dostal k nekrytému protihráči a ten kolenem snížil na 1 : 3. Tento gól soupeře pochopitelně povzbudil, ale nám se dařilo tlak eliminovat až do 61.minuty, kdy přišel přímý kop, který se odrazem od zdi snášel z výšky k naší bráně a Mara Navrátil neměl dostatek klidu na chycení míče – 2 : 3. Po tomto gólu vsadil soupeř vše na útok a nám se povedlo to, co minulé utkání Jeseníku u nás. V 68.minutě vybojoval míč uprostřed hřiště Vojta Piska, poslal míč rozběhnutému Tomášovi Sehnálkovi a ten přesnou střelou k tyči pečetil naše vítězství – 2 : 4.

Nebylo to vůbec špatné představení a celý tým musím pochválit za bojovnost, nasazení a touhu zvítězit, prostě týmový výkon a zasloužené vítězství.

Několik fofografií ze zápasu najdete ZDE

Příští zápas sehrajem na domácím hřišti - v neděli 2.4.2017 přivítáme v okresním derby soupeře z Kozlovic. Zápas začíná v 10:45 hodin, sraz na hřišti stanovil trenér na 10:00 hodin. Doufejme, že se všichni nemocní a zranění dají dohromady a tohoto soupeře přivítáme v plné síle. Přijďte naše borce povzbudit na toto mistrovské utkání.
Příprava a první mistrovský zápas
NovinkaVe středu 15.3. jsme na domácím hřišti přivítali k přípravnému zápasu soupeře z FC Beňov. Protože soupeř hraje Okresní přebor, hraje na menší hřiště a branky, museli jsme se proto přizpůsobit - hrálo se na 3/4 hřiště, soupeř měl malou branku, my standardní, hráli jsme 7+1 a na tři třetiny ...

Jako příprava to byl dobrý zápas, vyhráli jsme celkově 6 : 2 po třetinách 3:0, 0:2 a 3:0, kluci se trochu rozběhali po hřišti a už se těšili na první mistrovský zápas.

V neděli 19.3. jsme v sychravém počasí přivítali na domácím hřišti soupeře nejvzdálenějšího - z Jeseníku.

Trenér hodnotí zápas takto

FC Želatovice - FK Jeseník 1 : 3 ( 0 : 2 )
Gól : Sehnálek
Nahrávka : Rychlík D.
Sestava : Antoniazi – Zbořil, Rychlík D., Schröpfer, Král Z. – Koláček, Sehnálek, Cagaš M., Piska – Gardián, Haluzík
Střídající hráči : Lysák R.

Úvodní utkání jarní části sezóny se nám výsledkově příliš nevydařilo. V první půli byla hra poměrně vyrovnaná, ale soupeř byl důraznějším týmem v pokutovém území a zaslouženě vedl v poločase dvougólovým rozdílem. Druhá půle byla z naší strany výrazně lepší partií. Soupeře jsme přehrávali a ve 46.minutě se nám podařilo Tomášem Sehnálkem snížit na 1 : 2. Nadále jsme byli aktivní a v 63.minutě přišel zlomový moment utkání. Po centru Peti Koláčka z pravé strany, zahrál soupeř v pokutovém území rukou a následovala penalta. Bohužel gólman hostí vystihl záměr Filipa Gardiána a penaltu zneškodnil. V závěru utkání se soupeři dařilo rozkouskovat hru zejména důraznými odkopy míče daleko do zámezí. Navíc ve snaze vyrovnat jsme vrhly více sil dopředu a soupeř v poslední minutě přidal třetí gól.

Další mistrovský zápas sehrajeme opět v neděli 26.3. na hřišti soupeře v Nových Sadech. Zápas začíná v 10:00 hodin, doprava na zápas individuální, sraz na hřišti soupeře stanovil trenér na 9:15 hodin.
Závěr zimní přestávky - halový turnaj v Soběchlebech
NovinkaV sobotu 11.3. se starší žáci účastnili posledního zimního halového turnaje, pořádaného TJ Sokol Soběchleby. Čtyři týmy nejprve hrály systémem ,,každý s každým“ a dále pak následovala utkání play – off. Hrací doba jednoho utkání byla stanovena na 1x15.minut.

Výsledky našeho týmu:
FC Želatovice – TJ So Soběchleby 3 : 0
Góly : Sehnálek , Gardián, Piska
Solidní výkon na první utkání a zasloužené vítězství.

FC Želatovice – SK Rusava 5 : 0
Góly : Gardián 3, Sehnálek 2
Po celé utkání jsme byli lepším týmem a dokázali se prosadit i gólově.

FC Želatovice – FKM Opatovice-Všechovice 3 : 1
Góly : Sehnálek , Schröpfer, Piska
V utkání jsme se postupně dostali do vedení 3 : 0 a kontrolovali hru. Soupeř snížil až v samotném závěru.

Gardián, Piska
Dramatické finále, ve kterém jsme šli brzy do vedení. Houževnatý soupeř dvě minuty před koncem vyrovnal, ale vítězství nakonec vystřelil pár vteřin před koncem utkání Vojta Piska.

Konečné pořadí turnaje :
1. FC Želatovice
2. TJ So Soběchleby
3. FKM Opatovice-Všechovice
4. SK Rusava

Náš tým odehrál turnaj bez ztráty bodu v sestavě (v závorce góly) : Antoniazi P. – Cagaš M., Schröpfer (1), Sehnálek (6), Piska (4), Gardián (7), Haluzík
Nejlepším kanonýrem turnaje se stal Filip Gardián se sedmi přesnými zásahy.

Několik fotografií z turnaje najdete ZDE

V dalším přípravném zápase s FC Beňov se sejdeme na našem domácím hřišti ve středu 15.3. v 16:00 hodin, začátek zápasu je v 16:30 hodin.
Caletka Petr – trenér starších žáků
Halový turnaj v Tovačově
NovinkaV sobotu 24.2. se starší žáci účastnili v rámci zimní přípravy halového turnaje v Tovačově. Pořadatelům se původně přihlásilo sedm týmů, ale z důvodu nemocí se turnaj konal za účasti pěti týmů. Hrálo se systémem ,,každý s každým“ dvoukolově a hrací doba byla stanovena na 1x13 minut.

1.KOLO

FC Želatovice – 1.FC Olomouc 1 : 1

V prvním utkání jsme nastoupily proti týmu děvčat, která nás překvapila svou bojovností. Než tým zjistil, že nemůže hrát v rukavičkách, prohrávali jsme 0:1. Závěrečný tlak pak přinesl alespoň vyrovnání.

FC Želatovice – Sokol Slavonín 1 : 3
Gól :
Sehnálek
V úvodu jsme byli aktivnější a dostali se do vedení. V dalším průběhu jsme několikrát chybovali a soupeř nás trestal.

FC Želatovice – FC Beňov 4 : 0
Góly :
Gardián 2, Sehnálek 2
Další utkání, kdy převaha v poli znamenala jasné vítězství.

FC Želatovice – TJ Sokol Tovačov 0 : 0
Bohužel v tomto utkání jsme byli lepším týmem, ale nedokázali proměnit žádnou z vypracovaných šancí.

2.KOLO

FC Želatovice – 1.FC Olomouc 0 : 0

Ve druhém utkání s děvčaty jsme byli lepším týmem, ale soupeř měl výbornou gólmanku.

FC Želatovice – Sokol Slavonín 2 : 2
Góly :
Cagaš M., Rychlík D.
V dramatickém utkání s vítězem turnaje jsme po gólu Marka Cagaše zaslouženě vedli. Soupeř pak v dalším průběhu dvěma góly, vývoj utkání otočil, ale v hektickém závěru se nám podařilo alespoň vyrovnat.

FC Želatovice – FC Beňov 6 : 0
Góly :
Gardián 2, Sehnálek 2 , Cagaš M. Rychlík D.
Slušný výkon a zasloužené vítězství. Pravdou je, že naše konto nemuselo zůstat čisté, neboť se soupeři naskytla po faulu, možnost penalty, ale Marek Navrátil předvedl pěkný zákrok a penaltu Jirkovi Hrbasovi, který na podzim oblékal náš dres, chytil.

FC Želatovice – TJ Sokol Tovačov 1 : 1
Gól :
Sehnálek
V posledním utkání jsme potřebovali zvítězit, abychom odsunuly děvčata z Olomouce na třetí místo. Bohužel se nám to nepodařilo, i když gólových příležitostí jsme k tomu měli dostatek.

5. FC Beňov 3 body

Náš tým odehrál turnaj v sestavě(v závorce góly) : Navrátil M. – Rychlík D.(2), Cagaš M. (2), Gardián(4), Sehnálek(7) – Schröpfer, Král Z., Koláček, Haluzík

Z turnaje máme jen jednu FOTKU úspěšného týmu.

V úterý 28.2.2017 se sejdeme v 16:30 na travnatém hřišti v Želatovicích, abychom si zatrénovali venku, v pátek 3.3.2017 se naposledy sejdeme na halové tréninku v Přerově.

V sobotu 4.3. nás pak čeká první přípravný zápas na umělé trávě - na hřišti v Holešově - Všetulích sehrajeme od 10:15 přípravný zápas s FKK Holešov. Od 9 hodin si se stejným soupeřem změří síly družstvo mladších žáků.
Sraz na hřišti, které známe a kde jsme již několikrát hráli, stanovil trenér na 9:45 hodin. V případě problémů s dopravou se na trenéra obraťte, pomůže Vám dopravu zajistit.
NovinkaV sobotu 25.2.2017 sehrajeme v rámci přípravy další halový turnaj v krásné hale v Tovačově. Hrajeme systémem každý s každým, 1 x 13 minut. Našimi soupeři budou družstva Slavonín A a B, Tovačov A a B, Beňov a 1.FC Olomouc.

Doprava na turnaj je individuální, sraz v hale TJ Tovačov stanovil trenér na 8:15 hodin. Předpokládaný konec turnaje a vyhlášení výsledků je kolem 14:30 hodin. Nezapomeňte na sálovou obuv a chrániče. Pokud máte problém s dopravou, obraťte se na trenéra, pomůže Vám ji zajistit.
Program na únor
Po jarních prázdninách se opět zapojíme do halové a nově i venkovní přípravy na naše mistrovské soutěže. Termíny tréninků jsou v kalendáři akcí, začátek úterních venkovních tréninků je v 16:30 hodin, páteční halové tréninky standardně v 19.15 hodin.

V sobotu 25.2.2017 sehrajeme halový turnaj v Tovačově, podrobnosti včas sdělí trenér.
Úspěšný víkend starších žáků na halových turnajích
NovinkaTrenér starších žáků Petr Caletka mohl po náročném víkendu pochválit svoje borce, kteří se zúčastnili dvou halových turnajů a oba vyhráli.

Po pátečním tréninku se starší žáci v sobotu 28.1. účastnili halového turnaje v rámci zimní ligy mládeže, pořádané OFS Přerov. Osm týmů hrálo systémem ,,každý s každým“ a hrací doba jednoho utkání byla stanovena na 1x12.minut.

FC Želatovice – Union Lověšice 4 : 0
Góly : Sehnálek 3, Piska

FC Želatovice – FK Kozlovice 0 : 0
I přes bezgólovou remízu nutno přiznat, že soupeř byl o něco lepším týmem. Výborný výkon podal náš gólman a nejmladší hráč týmu Patrik Antoniazi.

FC Želatovice – So Horní Moštěnice 0 : 0
Ani tentokrát se nedá říct, že bychom byli lepším týmem, ale oba gólmani byli neprůstřelní a tak utkání skončilo další bezgólovou remízou.

FC Želatovice – So Tovačov 1 : 0
Protržení střeleckého půstu a zasloužené vítězství.

FC Želatovice – FC Beňov 3 : 0
Góly : Piska 2, Sehnálek

Góly : Sehnálek 2, Piska
V úvodu utkání jsme šli rychle do dvougólového vedení. Vítězství pak závěru zpečetil Tomáš Sehnálek třetím gólem.

FC Želatovice – FKM Opatovice-Všechovice 1 : 0
Gól : Piska
V posledním utkání jsme šli opět rychle do vedení a jednogólový náskok uhájili.

Pořadí turnaje :

2. FK Kozlovice
3. Sokol Horní Moštěnice
Náš tým odehrál turnaj v sestavě (v závorce góly) : Antoniazi P. – Zbořil, Rychlík D., Lysák R., Sehnálek (7), Piska (5), Koláček, Haluzík
Nejlepším kanonýrem turnaje se stal Tomáš Sehnálek se sedmi přesnými zásahy.

Halový turnaj v Troubkách.
Po sobotním vítězství v zimní lize mládeže, se starší žáci v neděli 29.1. účastnili dalšího halového turnaje, pořádaného Unionem Lověšice ve sportovní hale v Troubkách. Sedm týmů hrálo systémem ,,každý s každým“ a hrací doba jednoho utkání byla stanovena na 1x12.minut. Zpestřením bylo, že se za nerozhodného stavu kopali tři penalty a vítězný tým této dovednosti si připsal do tabulky bod navíc. Museli jsme udělat dvě změny v sestavě, neboť jsme nemohli tentokrát počítat s účastí mladších žáků Roberta Lysáka a gólmana Patrika Antoniaziho. Bohužel z našich řad nebylo z důvodu nemocí, kým tyto hráče nahradil a tak nám pomocnou ,,ruku“podali kluci z Kozlovic a to gólman Marek Ocelka a Lukáš Bartůněk.

FC Želatovice – Union Lověšice 0 : 0 p.k. 3 : 2
První utkání se nám příliš nevydařilo, ale bod navíc nám zajistilo vítězství v penaltovém rostřelu.

FC Želatovice – Dub nad Moravou 2 : 1
Góly : Rychlík D., Sehnálek
Po celé utkání jsme byli aktivnějším týmem a zaslouženě zvítězili.

FC Želatovice – FK Brodek u Prostějova 1 : 1 p.k. 6 : 5
Gól : Piska
Do utkání jsme vstoupili aktivně a brzy vedli gólem Vojty Pisky. Minutu před koncem soupeř vyrovnal a tak o bodu navíc pro náš tým rozhodly penalty.

FC Želatovice – FC Hněvotín 3 : 0
Góly : Rychlík D., Piska, Bartůněk
Výborný výkon a zasloužené vítězství.

FC Želatovice – TJ Mrlínek 2 : 1
Góly : Rychlík D., Piska
Brzy jsme vedli 2 : 0 a kontrolovali hru. Soupeř snížil až v samotném závěru.

FC Želatovice – SK Rusava 2 : 1
Góly : Sehnálek , Haluzík
Před posledním utkání bylo jasné, že nás nikdo bodově nedostihne, ale i tak kluci vydolovali poslední zbytky sil a zaslouženě zvítězili jak v tomto utkání, tak i v celém turnaji.

2. Dub na Moravě
3. Union Lověšice
Náš tým odehrál turnaj v sestavě (v závorce góly) : Ocelka– Zbořil, Rychlík D.(3), Bartůněk (1), Sehnálek (2), Piska (3), Koláček, Haluzík (1)

Kluci blahopřejeme, byl to skvělý víkend a výborná příprava na jarní kolo Krajského přeboru starších žáků Olomouckého kraje.